İhanet

Paylaş

Erkan Ayhanın kaleminden...

Gülebilmek, sadece hayal olarak kalır...

- Hayatına öyle biri girer ki, gözlerine baktığında keyif ellerini ise tuttuğunda heyecan alırsın. Onu öyle korursun ki başına bir iş gelsin istemezsin. Delicesine seversin ki ileriye yönelik planlar hazırlarsın. Öyle seversin ki herkesten çok kıskanırsın.

- Her şey güzel gider, olumsuzlukları silersin beyninden ve tabii ki kalbinden. İkizlerinin annesi olmasını istersin, düşündükçe Mutlu olursun. Yatağın basında saçlarını okşayarak, sadece alnından öpüp "kıyamadım ya la" dersin. Sonra da sarılırsınız. Çok mutluyuz derken bir haber gelir ve yurt dışına çıkman gerekir...
 
- Gitmek zorundasındır, ve gidersin de. Uçak da, otelde, her adımında, her nefesinde onu düşünüyorsundur. "Acaba o ne yapıyordur " diye beynin beynini yiyordur meraktan.                         
 
O mu ? O da sen yokken ayrılık  planları yapıyordur, acaba Nasıl soğutsam diye başlamıştır hain planlara. Yurtdışından geldiğinde ilk onun yanına gidip sarılıp koklarsın doya doya. Ve aynı akşam bir mesaj ile yıkılır dünyan başına, düşünürsün kendi kendine ağlarsın, ayaklarına kapılıp gitme diye yalvarasın vardır ama yapamıyorsundur ve o göz göre göre senden ve kalbinden gider...
 
" Bir sigara yaktın diyelim, ben sigarayım sen ateşimsin. Dumanı da haylilerimiz olsun, sigarayı içen kişide kalbim. Kalbimi her gün böyle zehirlendi, haylilerim mi Duman olup yok oldu.
Sen bana hep uzaktın, ben zehirlenen kişiydim sen ise keyifle gülen kişi."

Yorum

Bu Habere Yorum Yaz

Yorumunuz Editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.*