Kadına Şiddete Hayır

Paylaş

İnsanları anlamanın hiçbir yolu yoktur aslında, aşkımız gibi dertlerimizin başkası için hiçbir önemi yoktur.
 
Hatta hayatın bile hani dedikleri gibi "zamansız vuran şeydir hayat" işte tam bunu yaşamak gibi bir şey insanoğlu da ders alamaması gibi bir şey, yıkılmışlık sendromuna kalmış gibi...

Hayattan ders alamadığımız vakit okulda öğrendiğimiz derslerden daha fazlasını çıkarmaya başlarız, anlarız hayat dersinin yanında okulda aldığımız dersin bir hiç olduğunu ve yolumuza ilerleriz.

Yine, tekrardan planlar yaparız ta ki hayat gelip bunu bozana kadar ve sonra yine hayallerimiz olur yine hayat bizimle oyun oynar.
 
Aslında biz kendimiz için değil bu dünyaya yenik düşmemek için yaşadığımızı ve bunun için savaşıp planlar yaptığımızı anlarız ama iş işten geçmiş olur diğer din kardeşlerimizi görmeyiz sırtımızı çevirip gideriz, kimin ihtiyacı varsa ona yardım etmeyiz çünkü biz insanoğluyuz.

Bazen ağlayan bir çocuk görüp yanına gidip "neyin var?" demeyiz çünkü biz insanoğluyuz, kendimizden başka kimseyi tanımaz paraya ibadet ederiz, çünkü biz insanoğluyuz, çünkü biz insanoğluyuz...

"Senin ne düşen sütyen askın var, ne duştan sonra uğraştığın saçın. Karnında taşıyabileceğin çocuk yok. İlişkiye girsen kaybedecek hiçbir şey yok. Şort giysen bakacak kimse yok, altı üstü adam olacaksın onu da olamıyorsan geber daha iyi"
#kadınasiddetehayır

Yorum

Bu Habere Yorum Yaz

Yorumunuz Editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.*