Kafasına Göre Dergisi

Paylaş

Kafasına Göre Dergi kültür, sanat, edebiyat, konularını odağına alan zengin içeriği ile kendi okuyucu kitlesini yaratmış iki ayda bir yayınlanan güncel bir edebiyat dergisidir.

Kafasına Göre Dergi kültür, sanat, edebiyat, konularını odağına alan zengin içeriği ile kendi okuyucu kitlesini yaratmış iki ayda bir yayınlanan güncel bir edebiyat dergisidir. İçerisindeki yazıların kısalığı ve uzunluğundan çok; güçlü sesi, bir diyeceği olan yazarlardan farklı yazılar bulunduruyor. Her sayısında okurun okuduklarından keyif alabilmesi için farklı kapaklar ve dosya konularıyla kültür ve sanatın her dalına dokunarak, edebiyat mizah, tarih, felsefe içerikli renkli yazılarla üzerinde düşünülecek ve tartışılacak yeni alanlar açıyor. Ayrıca Kafasına Göre Dergi'de öykü, hikâye ve şiirin yanı sıra; zihin açan, bilgilendirici ve hatta eğlendirici eleştiri, röportaj, sabit bölümler, deneme ve derlemeler de yer alıyor.
Dergiye iletişim
instagram
Websitesi
kaynak : onedio.com

Yorum

  • Hüseyin Gencal - 11/30/2020 1:35:11 PM

    Dergiler çok güzel ama bütün bu dergilerin sitelerinde bağış ücret karşılığı satın alınmalı PDF olarak okunmalı. Tabiki Matbuu çok farklı ama her yerde rastalayamıyoruz.

Bu Habere Yorum Yaz

Yorumunuz Editörlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.*